ताजा अपडेट – कुन पार्टीले कति जिते (सूचीसहित)



धनगढी । प्रदेश नम्बर १, ५ र ७ का ३ सय ३४ स्थानीय तहमा मतगणना जारी छ । पछिल्लो मतपरिणाम अनुसार ६४ स्थानीय तहको नतिजा सार्वजनिक भएको छ । जसमा नेकपा एमालेले अग्रता बनाएको छ ।

एमालेले २८ स्थानीय तहमा जित निकाल्दा दोस्रोमा रहेको नेपाली कांग्रेसले २५ स्थानीय तहमा जीत निकालेको छ भने नेकपा माओवादी केन्द्रले १२ स्थानीय तहमा जित निकालेको छ त्यस्तै राजमो र संघीयसमाजवादी फोरम र नयाँ शक्तिले एक एक स्थानीय तहमा जीत निकालेका छन् ।

नेकपा एमाले 

रेसुङ्गा नगरपालिका, गुल्मी- डिल्लीराज भुसाल

ट्याम्केमैयुम गाउँपालिका, भोजपुर, ध्रुवराज रार्इ

नवदुर्गा गाउँपालिका,डडेल्धुरा- कवेन्द्रबहादुर विष्ट

पूर्वीचौकी गाउँपालिका, डोटी – दीर्घ बोगटी

मिक्वाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजुङ- रामकुमार साँवा

सन्दकपुर गाउँपालिका, इलाम- उदयबहादुर रार्इ

मष्टा गाउँपालिका,बझाङ- कर्णबहादुर कठायत

मादी नगरपालिका, संखुवासभा- विदूर लिंथेप

हिलिहाङ गाउँपालिका, पाँचथर-भुवानीप्रसाद लिङदेन

तिनाउ गाउँपालिका, पाल्पा- अोमबहादुर घर्तीमगर

ताप्ली गाउँपालिका, उदयपुर – उद्धवसिंह थापा

तलकोट गाँउपालिका, बझाङ – लालबहादुर विष्ट

अपिहिमाल गाउँपालिका, दार्चुला- धर्मानन्द मान्यल

त्रिवेणीसुस्ता गाउँपालिका, नवलपरासी- रामप्रसाद पाण्डे

खाल्सा छिन्ताङ सहीदभूमि गाउँपालिका, धनकुटा- मनोज रार्इ

पौवादुङमा गाउँपालिका, भोजपुर- किरण रार्इ

हतुवागढी गाउँपालिका, भोजपुर- प्रेमकुमार रार्इ

दुर्गाथलीगाँउपालिका, बझाङ – प्रयागराज जोशी

लेकम गाउँपालिका, दार्चुला- परमानन्द जोशी

थलारागाँउपालिका, बझाङ- भूवनेश्वर उपाध्याय

मैवाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजुङ-   राजनकुमार थक्लुङ्ग

गाउँपालिका, बाजुरा- हरि रोकाय गौमुल

अमरगढी नगरपालिका, डडेल्धुरा- विपिन अोझा

रामप्रसादराई गाउँपालिका, भोजपुर   – बिजय रार्इ

पन्चेश्वर गाउँपालिका, बैतडी- गोरख चन्द

जन्तेढुङ्गा गाउँपालिका, खोटाङ- शंकर रार्इ

पाण्डव गुफा गाउँपालिका, बाजुरा- कालीबहादुर शाही

 

नेपाली कांग्रेस

राजपुर गाउँपालिका, दाङ-लोकराज केसी

बुंगल नगरपालिका, बझाङ- धनबहादुर विष्ट

अाठरार्इ त्रिवेणी गाउँपालिका, ताप्लेजुङ- विश्व सिटौला

दशरथचन्द नगरपालिका, बैतडी- नरेन्द्रसिंह थापा

कमलबजार नगरपालिका, अछाम- अोमप्रकाश विष्ट

भोजपुर नगरपालिका, भोजपुर- कैलाशकुमार अाले
अरूण गाउँपालिका, भोजपुर- गजेन्द्रबहादुर कार्की
बडीकेदार गाउँपालिका, डोटी- कृष्णबहादुर चन्द

सुर्नया गाउँपालिका, बैतडी- वीरबहादुर विष्ट

तुम्वेवा गाउँपालिका, पाँचथर- होमनाथ थापा

चन्द्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी- द्रोण खत्री

प्रतापपुर गाउँपालिका, नवलपरासी- राजकुमार शर्मा

मेरिङदेन गाउँपालिका, ताप्लेजुङ- गणेश प्रसाद चोङ्वाङ

ऐसेलुखर्क गाउँपालिका, खोटाङ- विश्वनाथ निराैला

हिमाली गाउँपालिका, बाजुरा- गोविन्द मल्ल

काँडा गाँउपालिका, बझाङ- राजेन्द्र धामी

गन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेल्धुरा- नवलसिंह मल्ल

के.आई.सिं गाउँपालिका, डोटी- लोकेन्द्र शाही

भागेश्वर गाउँपालिका, डडेल्धुरा- काैशल्या भट्ट

आलिताल गाँउपालिका, डडेल्धुरा- बलबहादुर गुरूङ

महाकाली नगरपालिका, दार्चुला- हंसराज भट्ट

गुल्मीदरबार गाउँपालिका, गुल्मी- अशोक थापा

बडिमालिका नगरपालिका, बाजुरा- पदम बडुवाल

छेडेदह गाउँपालिका, बाजुरा- नरबहादुर रावल

सिलीचोङ गाउँपालिका, संखुवासभा, रामबहादुर कुलुङ

चिचिला गाउँपालिका, संखुवासभा- पासाङनेर्वु शेर्पा

 

नेकपा माओवादी केन्द्र

आमचोक गाउँपालिका, भोजपुर- अशोक रार्इ

लालझाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर- मदन बडायक

सुनछहरी गाउँपालिका, रोल्पा- आसबहादुर पुनमगर

बोगटान गाउँपालिका,डोटी- कमल गड्सिला

थबाङ गाउँपालिका, रोल्पा- वीरबहादुर घर्तीमगर (वियोग)

सिस्ने गाउँपालिका, रूकुम- कुमारी बराल गाैतम

अजयमेरु गाउँपालिका, डडेल्धुरा- उमेशप्रसाद भट्ट

भूमे गाउँपालिका, रूकुम- रामसुर बुढा

बंगलाचुली गाँउपालिका, दाङ- भक्तबहादुर ओली

पुथा उत्तरगंगा गाउँपालिका, रूकुम- अोमप्रसाद घर्ती

माहाकुलुङ गाउँपालिका, सोलुखुम्बु – सागर किराती

लिखु पिके गाउँपालिका, सोलुखुम्बु     – डम्बरबहादुर बस्नेत

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्