स्थानीय तहको निर्वाचनमा प्रदेश नं. ६ मा विजयी प्रतिनिधिहरू (सूचीसहित)



प्रदेश नं. ६ मा एमाले विजयी भएका स्थानीय तह
१. कपुरकोट गाउँपालिका, सल्यान
२. कालिमाटी गाउँपालिका, सल्यान
३. ढोरचौर गाउँपालिका, सल्यान
४. लेकबेसी नगरपालिका, सुर्खेत
५. सिम्ता गाउँपालिका, सुर्खेत
६. छेडागाड नगरपालिका, जाजरकोट
७. भेरी नगरपालिका, जाजरकोट
८. शिवालय गाउँपालिका, जाजरकोट
९. तिला गाउँपालिका, जुम्ला
१०. खाँडाचक्र नगरपालिका, कालिकोट
११. काइके गाउँपालिका, डोल्पा
१२. ठुलीभेरी नगरपालिका, डोल्पा
१३. त्रिपुरासुन्दरी नगरपालिका, डोल्पा
१४. शे-फोक्सुण्डो गाउँपालिका, डोल्पा
१५. खत्याड गाउँपालिका, मुगु
१६. नारायण नगरपालिका, दैलेख
१७. चामुण्डा-विन्द्रासैनी नगरपालिका, दैलेख
१८. आठबीस नगरपालिका, दैलेख
१९. भगवतीमाई गाउँपालिका, दैलेख
२०. महाबु गाउँपालिका, दैलेख
२१. भैरवी गाउँपालिका, दैलेख
२२. ठाँटिकाँध गाउँपालिका, दैलेख
२३. अदानचुली गाउँपालिका, हुम्ला
२४. बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका, सल्यान

 

प्रदेश नं. ६ मा माओवादी केन्द्र विजयी भएका स्थानीय तह
१. मुसिकोट नगरपालिका, रुकुम
२. चौरजहारी नगरपालिका, रुकुम
३.आठबीसकोट नगरपालिका, रुकुम
४. त्रिवेणी गाउँपालिका, रुकुम
५. बाफिकोट गाउँपालिका, रुकुम
६. सानीभेरी गाउँपालिका, रुकुम
७. बागचौर नगरपालिका, सल्यान
८. दार्मा गाउँपालिका, सल्यान
९. जुनीचाँदे गाउँपालिका, जाजरकोट
१०. गठिचौर गाउँपालिका, जुम्ला
११. तातोपानी गाउँपालिका, जुम्ला
१२. हिमा गाउँपालिका, जुम्ला
१३. जगदुल्ला गाउँपालिका, डोल्पा
१४. मुड्केचुला गाउँपालिका, डोल्पा
१५. नाम्खा गाउँपालिका, हुम्ला
१६. चंखेली गाउँपालिका, हुम्ला
१७‍‍. सर्केकाँडा गाउँपालिका, हुम्ला
१८. ताजकोट गाउँपालिका, हुम्ला
१९. तिलागुफा नगरपालिका, कालिकोट
२०‍. राष्कोट नगरपालिका, कालिकोट
२१. पचालझरना गाउँपालिका, कालिकोट
२२. पलाता गाउँपालिका, कालिकोट
२३‍. सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका, कालिकोट

 

प्रदेश नं. ६ मा नेपाली कांग्रेस विजयी भएका स्थानीय तह
१. छत्रेश्वरी गाउँपालिका, सल्यान
२. त्रिवेणी गाउँपालिका, सल्यान
३. चिङगाड गाउँपालिका
४. बराहताल गाउँपालिका
५. कुशे गाउँपालिका, जाजरकोट,
६. बारेकोट गाउँपालिका, जाजरकोट
७. कनकासुन्दरी गाउँपालिका, जुम्ला
८. चन्दनाथ नगरपालिका, जुम्ला
९. सिंजा गाउँपालिका, जुम्ला
१०. पातारासी गाउँपालिका, जुम्ला
११. मुगुमकार्रारोंग गाउँपालिका, मुगु
१२. छाँयानाथ रारा नगरपालिका, मुगु
१३. दुल्लु नगरपालिका, दैलेख,
१४. गुराँस गाउँपालिका, दैलेख
१५. डुङ्गेश्वर गाउँपालिका, दैलेख
१६. नौमुले गाउँपालिका, दैलेख
१७. सिमकोट गाउँपालिका, हुम्ला
१८. गुर्भाकोट नगरपालिका, सुर्खेत

 

कांग्रेसले अग्रता लिएका स्थान
१. शारदा नगरपालिका, सल्यान
२. वीरेन्द्रनगर नगरपालिका, सुर्खेत
३. भेरीगंगा नगरपालिका, सुर्खेत

 

एमालेले अग्रता लिएका स्थान
१. पञ्चपुरी नगरपालिका, सुर्खेत
२. चौकुने गाउँपालिका, सुर्खेत

 

माओवादी केन्द्रले अग्रता लिएका स्थान
१. त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका, जाजरकोट
२. कुमाखमालिका गाउँपालिका, सल्यान

 

मत गणना जारी तर, परिणाम थाहा नभएका स्थान
१. सोरु गाउँपालिका, मुगु
२. महावै गाउँपालिका, कालिकोट

चुनाव हुन बाँकी स्थानीय तह
१. कालिका गाउँपालिका, कालिकोट
२. नरहरीनाथ गाउँपालिका, कालिकोट
३. खार्पुनाथ गाउँपालिका, हुम्ला

(अनलाइन खबरबाट)

प्रतिक्रिया दिनुहोस्